İnsan asansörleri; sitelerde binalarda  240 kg’ dan 1000 kg’a kadar insan taşımak için kullanılan ve otel, hastane, iş merkezi 640 kg’ dan 1700 kg’a kadar insan veya yük taşımak amaçlı olarak kullanılan asansörlerdir. 2 ila 20 kişilik kapasiteye kadar yapılabilen insan asansörlerinin anma hızları da binanın kat sayısına veya uzunluğuna  göre değişken bir şekilde 0,45 m/sn ile 2.7 m/sn hızları arasında değişkenlik göstermektedir.

İnsan asansörleri, binaların tasarlanma veya projelendirme aşamasında yapılan trafik hesaplarına ve avan projelerine uygun olarak hazırlanıp, yerlerine monte edilir.Projelendirme aşamasında imalat ve montaj aşamasının sonuna kadar tüm kademeler, uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilerek, son halini aldıktan sonra kullanıcıya uygun hale getirilir

Asansör talebinize ve asansör kuyusuna uygun olarak;
• Tam otomatik teleskopik veya merkezden açılan kat kapısı seçenekleri
• Tam otomatik teleskopik veya merkezden açılan kabin kapısı seçenekleri
• Çift hız veya VVVF frekans kontrollü kademesiz hız seçenekleri
• Tam elektronik mikroişlemci kontrollü normal kumandalı veya sellektif toplamalı, simpleks veya grup kumanda seçenekleri
• Opsiyonel olarak acil kata getirme sistemi
• Kabin dekoratifleri; paslanmaz ile orijinal tasarımlı laminantın mükemmel uyumu olan lüks fosformik veya desenli paslanmaz çelik kaplamalı duvar seçeneklerine sahiptir.
• Linolyum, mermer, seramik veya granit taban seçeneklerine sahiptir.

bunların dışında sizin için tasarlanmış, size özel asansör tipleri; paslanmaz desenler, vitray, cam panelli kapılar, panoramik kabinler gibi birçok seçenek bulunmaktadır.

Dikkat! İnsan asansörünüzü mutlaka, yetkili asansör bakım firmaları tarafından periyodik ve genel asansör bakımı yaptırılmalıdır. İnsan hayatı her şeyden önemli ve değerlidir.

Yüksek Kalite

Tüm ürünlerimiz yüksek kalite standartları ışığında imal edilmektedir. Royal Asansör lSO9001 ve CE belgeli bir işletme konumundadır.

Uygun Fiyat

Üstün kalite hizmet anlayışı ile tüm çözümlerimizde uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Her şeyden önce %100 müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz. Bu amaçla her zaman kendimizi yenilemeye devam ediyoruz.

ROYAL ASANSÖR

Şirketimiz; 1988 yılı 2. yarısında kurulmuştur. Şirketimiz 1992 yılında sermaye arttınmı ile beraber limited şirket statüsüne geçmiştir. Şirketimiz gerek yurtiçi gerekse yurtdışından en yüksek kalitede malzeme üreten üretici firmalar kanalıyla malzeme ve materyal ihtiyacını karşılamakta ve sonsuz asansörler imal etmektedir.

 

Royal Asansör, sektöründe 18 yıl hizmet vermiş, kalitesini tüm Türkiye'ye ve dünyaya kanıtlamış bir kuruluş ve markadır. Firmamız lSO9001:2000 ve CE çalışmalarını tamamlamış ve 2006 yılı sonunda bu belgeleri almaya hak kazanmıştır.Bunun yanısıra TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve Garanti Belgesi Sertifikalanna sahiptir.

h2-about

Misyonumuz

Kaliteli hizmetin herkezin hakkı olduğuna inanıyoruz ve bu amaçla ürünler ve hizmetler geliştiriyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla ülkemizde ve dünyada lider asansör firması olmayı amaçlıyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ

Royal Asansör kalitesi ile üretilen ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hidrolik Asansörler

Hidrolik asansörler trafiği yoğun olmayan ve yukarıda makina dairesi yapılamayan yerlerde uygun çözümlerdir.

Devamı

Monsarj Asansörler

Bu tip asansörler genelde otel, restoran ve villalarda mutfaktan yemek yenilen kata, tabak, bardak, tepsi taşınmasında kullanılır.

Devamı

İnsan Asansörleri

Konutlarda 1000 kg’a kadar insan taşımak için kullanılan ve konut dışı yerlerde 1600 kg’a kadar insan ve/veya yük taşımak amaçlı olarak tasarlanan asansörlerdir.

Devamı

Hasta Asansörleri

Elektrik kesilmelerine karşı önlem, ayarlanmış ışık akısı, anti bakteriyel tedbirler, paslanmaz aksam gibi ilave özel donamınlar eklenmiş asansörlerdir.

Devamı

Yük Asansörleri

Fabrika, depo ya da otoparklarda kullanılmak üzere tesis ettiğimiz tüm asansörlerimiz ağır ortam şartlarında basarıyla çalışır.

Devamı

Panoramik Asansörler

Asansör kuyusu olmayan ya da bina cephesince olan binalarda tercih edilir.

Devamı